Tárlatvezetés

Tárlatvezetéseket egyéni és csoportos látogatók számára nyitvatartási időben, szombat kivételével minden nap 10 és 17.30 óra között tudunk biztosítani. A Múzeum tárlatvezetői hat nyelven - magyar, angol, francia, német, héber, spanyol - vezetnek csoportokat a múzeum állandó kiállításán, valamint igény szerint az időszaki kiállításokon is.

Állandó tárlatunkon és az időszaki kiállításokon kizárólag múzeumunk képzett tárlatvezetői tarthatnak magyar, illetve idegen nyelvű tárlatvezetéseket.

A negyvenperces tárlatvezetés során a látogatók megismerkedhetnek a zsidó vallással, tradícióval és kultúrával.

Tárlatvezetés igényelhető időpont egyeztetéssel a +36 1 342-8949 -es telefonszámon hétfőtől csütörtökig 10.00 - 15.00, pénteken 10.00 - 14.00 óra között, vagy e-mailen: info@zsidomuzeum.hu . Kérjük, igényét legalább egy héttel előre jelezze!